Кошик
5 відгуків
Мы работаем! Дилерская сеть по всей Украине.
SK Profi
+380 (98) 241-14-10
+380 (73) 241-14-10
+380 (44) 583-04-34

Водостоки Docke Lux

Водостічна система Döcke LUX – це збірна конструкція, призначена для відведення води з даху будівлі. Водостічні системи вироби Döcke LUX виготовлені способом коекструзії і лиття під тиском з полівінілхлориду та/або сополімерів вінілхлориду з різними добавками. Водостічна система Döcke LUX володіє великою пропускною здатністю.

Характеристики

Виробник Docke
Країна виробник Німеччина
Тип Комплектуючі для водовідведення
   

Водостічні системи Döcke – це не тільки сучасне європейське обладнання, найкраща сировина і передові технології. Це узгодженість всіх елементів виробництва і відповідальність кожного співробітника. Багаторівнева система контролю якості дозволила Döcke надавати письмову гарантію на свою продукцію на 25 років!

ЯСКРАВІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ DÖCKE

Водостічні системи Döcke виробляються в кольорах, які підібрані у відповідності з законами колірної гармонії і ідеально поєднуються з іншими матеріалами Döcke, так і з будь-якими традиційними будівельними та оздоблювальними матеріалами. Ви можете вибрати водостічну систему, що гармоніює з фасадом, або підкреслити контури вашого будинку контрастною водостічної системою. Незалежно від вибору, ваш будинок завжди буде прекрасний!

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ DÖCKE

Використовуйте водостічні системи Döcke на основному будинку, господарських будівлях, альтанках і павільйонах. Доверье Döcke відведення опадів з даху належить вам магазину або кафе. Якщо ви володієте об'єктом з великою площею водозбору – використовуйте серію водостоків Döcke LUX, яка не тільки відрізняється більшою пропускною здатністю, але і підкреслить статус і респектабельність вашого будови. Розкішні форми, досконалість конструкції, і відмінна сполучуваність з серією Döcke Standart – зручність і універсальність для тих, хто вимагає більшого!

ЛЕГКИЙ МОНТАЖ DÖCKE

Простота монтажу водостічної системи – одна з основних переваг. У Döcke ця простота доведена до досконалості. Продумана конструкція, виразні і доступні інструкції і звичайні інструменти. Ще ніколи монтаж водостічної системи не був таким простим. Якщо проект вашого будинку не передбачає великої кількості водостічних труб, зверніть увагу на серію Döcke LUX. Менше труб при збереженні ефективності.

ДОСТУПНІСТЬ DÖCKE

Незважаючи на те, що водостічні системи Döcke розроблені в Німеччині і виробляються з європейських матеріалів, наше виробництво розміщено в Росії. Це дозволяє нам користуватися мінімальними митами і значно скоротити транспортні витрати. Як результат – кращі ціни для наших покупців при збереженні найвищої якості!

ВИЗНАННЯ DÖCKE

Сучасне обладнання, передові технології найкраща сировина і барвники. Саме з цих компонентів і нашої любові до нашим покупцям складається успіх. А численні російські та міжнародні нагороди ТМ Döcke – лише підтвердження нашого вірного шляху. «Бренд року», «Народна марка», «Компанія року», «European standard» - лише кілька наших нагород. Будуть ще! Ми обіцяємо!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner